Aktuality
Dneska začíná Jeden svět, za týden Jarmark neziskovek

29. 3. 2016
Dnešním dnem startuje v Brně filmový festival Jeden svět. Těšit se můžete na desítky dokumentárních filmů z celého světa a také na Jarmark neziskovek, kterého se zúčastníme.

Brněnským divákům se brány kin a dalších projekčních míst otevřou už dnes večer a nabídnou zajímavý program až do úterý 5. dubna. Letošním tématem se stalo Hledání domova a my jsme pro vás vytipovali filmy, které se svým obsahem vztahují k problematice (ne)svobody žen.

Současně vás srdečně zveme na Jarmark neziskovek při festivalu Jeden svět Brno 2016. Přijďte se v pondělí 4. 4. mezi 14:00 a 17:30 podívat do atria FSS na Joštově 10 a zjistit, jaké neziskovky máte v Brně nadosah. Představí se zde přes 30 místních organizací a iniciativ, a pokud přemýšlíte, že byste se v neziskové oblasti chtěli nějak realizovat, určitě je to vhodná příležitost, jak se dozvědět více.

Persefona bude mít na jarmarku také své místo, kde se můžete seznámit s naší činností a ověřit si své znalosti v soutěžním kvízu. Těšíme se na vás! Abyste na tuto akci nezapomněli, připojte se k události na Facebooku.

Filmy, které byste neměli zmeškat
Po arabském jarust 30. 3. v 18:00, Univerzitní Kino Scala

Aminin profilpá 1. 4. v 18:00, Univerzitní kino Scala

Sonitaso 2. 4. v 18:30, Moravská galerie v Brně - Uměleckoprůmyslové muzeum

Sdílet na Facebook Sdílet na Google plus Sdílet na Twitter LinkedIn