Aktuality
Klientky organizace procvičovaly relaxaci

11. 7. 2017
Pro naše klientky jsme v červnu uspořádali praktický seminář „Práce se stresem". Jak jej hodnotili?

 

V úterý 13. června proběhl v prostorách organizace Persefona, z. s. praktický seminář „Práce se stresem. Setkání sklidilo pozitivní ohlasy, proto se s paní Mgr. Danielou Kalvodovou, lektorkou a koučkou, která seminář vedla, snažíme domluvit na jeho dalším běhu.

Jak realizovaný seminář probíhal? Klientky organizace zde měly možnost ve spolupráci s lektorkou Danielou Kalvodovou nacvičovat relaxační a uklidňovací techniky. Paní Kalvodová účastnice provedla nácvikem dýchání, správným postojem těla a mnoha dalšími zážitky a metodami, díky kterým klientky po dvou hodinách odcházely s úsměvem na tváři. Ohlas na seminář byl od všech zúčastněných velmi pozitivní. Klientky si pochvalovaly citlivý přístup, mnohé zážitky z praxe a konkrétní praktické rady, které mohou uplatňovat v každodenním životě.

Vzhledem k množství žádostí o další takovýto seminář, ze strany klientek, se nyní snažíme zajistit termín pro realizaci pokračovacího setkání. Další seminář s paní Danielou Kalvodovou plánujeme na období srpen až září dle možností lektorky i organizace.

O konkrétním termínu semináře Vás budeme včas informovat na osobních konzultacích, na nástěnkách v prostoru organizace, nebo online na našem webu, facebooku nebo LinkedInu.

Těšíme nás možnost pomoci klientkám v oblasti práce se stresem a věříme, že získané dovednosti uplatní ve svém každodenním životě. Proto se už teď těšíme na další setkání s nimi a lektorkou, paní Kalvodovou.