Aktuality
Národní preventivní den 19. - 20. 9. 2017

11. 7. 2017
Koordinační centrum prevence Magistrátu města Brna připravuje 1. ročník Národního preventivního dne s mottem „Kriminalita, prevence kriminality a společnost“.

Persefona byla přizvána, aby se zúčastnila 1. ročníku Národního preventivního dne, který pod mottem „Kriminalita, prevence kriminality a společnost“ pořádá dne 19. 9. a 20. 9. 2017 Koordinační centrum prevence Magistrátu města Brna. Dvoudenní akce se bude konat v areálu dopravního hřiště a na „zámečku“ Městské policie Brno na pisárecké Riviéře. 

Persefona a další organizace, které zabývají prevencí kriminality v Brně, Jihomoravském kraji i v celé České republice, zde budou mít možnost prezentovat svou činnost veřejnosti. Představí se zde na 23 subjektů, bude zde možnost debatovat s pracovníky, odnést si letáčky či získat přehled o tom, kdo co v Brně dělá.

Na programu konference určené odborné veřejnosti budou témata: Primární prevence na školách, Bezpečnost občana 1 (veřejný prostor, architektura, domovníci), Bezpečnost občana 2 (situační prevence, forenzní značení, bezpečná škola), Kriminalita, prevence kriminality a nové výzvy, Domácí násilí, Drogová problematika, drogová politika, Extrémismus, terorismus a organizovaný zločin, Probace a mediace v současné společnosti, Vězení, zločin a trest, alternativy, průzkumy, Senioři jako riziková skupina obyvatel, Minority, migrace a integrace, Brněnská deklarace.

Předběžný návrh programu naleznete ZDE.

Program bude pestrý, proto věříme, že si každý najde něco, co ho zajímá.

Přijďte se podívat. My tam budeme.

Sdílet na Facebook Sdílet na Google plus Sdílet na Twitter LinkedIn