Aktuality
Pozvánka na bezplatný webinář - Práce s oběťmi sexuálního násilí

23. 6. 2016
POZVÁNKA NA WEBINÁŘ
Ve spolupráci s občanským sdružením Seppia, z. s. realizujeme bezbariérové a bezplatné online vzdělávání (nejen) nelékařských pracovníků, ale i široké veřejnosti na téma Pomoc obětem sexuálního násilí. Kurz povede Mgr. Jitka Čechová, psycholožka organizace, která s touto cílovou skupinou pracuje více než 12 let.

Setkáváte se při své práci s lidmi? Tento samotný fakt stačí, neboť každá 3. žena v České republice se během svého života setká s některou z forem vztahového násilí! Zranění nemusí být viditelná, a přesto bolí. Pochopením a šetrnou komunikací snižujete riziko sekundární traumatizace. Chcete takovému člověku umět porozumět?


Ve spolupráci s občanským sdružením Seppia, z. s. realizujeme bezbariérové a bezplatné online vzdělávání (nejen) nelékařských pracovníků, ale i široké veřejnosti:


Pomoc obětem sexuálního násilí


Termíny: 28. 6. 2016 od 19:30 - 21:30
Místo konání: online prostředí: https://seats.applicloud.com/room/seppia nebo
klikněte na zelené tlačítko na webu http://www.seppia.cz v sekci online vzdělávání
Lektor: Mgr. Jitka Čechová, psycholožka a ředitelka organizace


V rámci webináře získáte základní vhled do oblasti psychologie oběti sexuálního násilí, seznámíte se systémem pomoci a se základními právními tématy, které při kontaktu s oběťmi sexuálního násilí potřebujete znát. Dále Vás seznámíme s vybranými statistickými údaji a tipy pro vedení rozhovoru.


Cílem kurzu je osvojení si citlivosti při komunikaci s obětí a seznámení se základními možnostmi pomoci a našimi povinnostmi.


Kurz realizuje spolek Persefona v rámci projektu podpořeného Ministerstvem Zdravotnictví Podpora vzdělávání zdravotnických pracovníků v oblasti násilí a projektu Z labyrintu násilí podpořeného nadací OSF Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

Tisková zpráva v .pdf ke stažení zde.

Sdílet na Facebook Sdílet na Google plus Sdílet na Twitter LinkedIn