Aktuality
Práce s násilnými osobami: seminář, kde nesmíte chybět

14. 4. 2016
V úterý 26. dubna přivítáme v Praze zástupce norské organizace Alternativ til Vold, jež se zabývá problematikou domácího násilí. Víte, v čem byla průkopnická? Jako první v Evropě začala poskytovat terapeutické intervence osobám, které páchají násilí ve vztazích.

Persefona z. s. pořádá ve spolupráci s Úřadem ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu celodenní seminář na téma Práce s násilnými osobami. Díky projektu z Labyrintu násilí, podpořenému Nadací Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů, pokračujeme ve sdílení dobré praxe s norskými experty. Tentokrát vystoupí Marius Råkil, ředitel Alternativ til Vold, a Barbora Jakobsen, klinická psycholožka z téže organizace.

Seminář je primárně určen kolegům, kteří se ve své praxi s násilnými osobami setkávají, popř. jsou v dané problematice již zorientováni, a také těm, co se zúčastnili předchozích workshopů realizovaných Úřadem vlády.

Hlavními tématy setkání budou:
Skupinová práce s násilnými osobami
Práce s násilnými osobami jako rodiči a jejich rodičovské kompetence
Syndrom vyhoření: sekundární traumatizace terapeutů a prevence

Seminář se uskuteční dne 26. 4. 2016 od 9:00 do 16:30 hodin v Praze v prostorách Velké konferenční místnosti Impact Hup, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5 - Smíchov.

Z kapacitních důvodů bude možné registrovat pouze omezený počet zájemců/zájemkyň. Proto prosíme o potvrzení Vaší účasti na e-mail eportlikova@persefona.cz nejpozději do 25. 4. 2016. Pozvánku ve formátu .pdf si můžete stáhnout zde.

 

Sdílet na Facebook Sdílet na Google plus Sdílet na Twitter LinkedIn