Aktuality
Přijďte na konferenci Násilí pod kontrolou: Jak motivovat ke zvládání agrese

19. 10. 2019
Setkáváte se v odborné praxi s lidmi, kteří ubližují svým blízkým? Chcete vědět, jak je motivovat ke změně? Přijďte na konferenci, kterou pořádáme ve spolupráci s městem Brnem a organizací SPONDEA.
Vedle představení programů, které se zaměřují na práci s osobami, které mají potíže se zvládání vlastní agrese v blízkých vztazích zde bude prostor i pro sdílení vlastních zkuseností!

Srdečně Vás zveme na konferenci pro odbornou veřejnost nejen o násilí pod kontrolou. Konference se uskuteční 21. listopadu 2019 od 9 do 14 hodin v Administrativním a školícím centru JMK, Cejl 73 v Brně.

Na konferenci budou představeny programy, které se zaměřují na práci s osobami, které mají potíže se zvládání vlastní agrese v blízkých vztazích a podrobně se budeme věnovat podpoře motivace lidí k účasti na terapiích. Na akci bude prostor pro sdílení vlastních zkušeností a rovněž představíme manuál pro odbornou veřejnost zaměřený na práci s lidmi nezvládajícími agresi ve vztazích, jejichž podobu budete moci ovlivnit i vy.

Přihlásit se můžete ZDE.
V případě, že máte problém s přihlášením přes google docs, napište nám své jméno na vzdelavani@spondea.cz.

Přihlašování je otevřeno do 8. listopadu. Z důvodu kapacity sálu ale doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Těšíme se na vás!

Sledujte aktuální informace na facebooku.

 

Konference se koná s přispěním Magistrátu města Brna. Děkujeme.

Sdílet na Facebook Sdílet na Google plus Sdílet na Twitter LinkedIn