Aktuality
Rozhodli se nám pomoci - Mladá energie Brna

14. 2. 2017
V pátek 24. 2. 2017 se uskuteční první ročník benefiční networkingové vernisáže projektu Mladá energie Brna, který má za cíl pomoci týraným a sexuálně zneužívaným ženám a podpořit prevenci domácího násilí.

Velký zážitkový charitativní networkingový galavečer bude spojený s vernisáží fotoobrazů 12 brněnských žen od mistra Zbyňka Maděryče. Tyto portréty zachycují 12 žen, které se rozhodly svým jménem a energií podpořit a inspirovat oběti domácího a sexuálního násilí.

12 žen, které žijí nebo pracují v Brně.
12 žen, které na sobě pracují a inspirují ostatní ženy.
12 žen, které chtějí pomoci obětem domácího a sexuálního násilí!
To je projekt komunity SuperWomen „Mladá energie Brna“!

Součástí večera, který proběhne v Hotelu Slavia, bude módní přehlídka, kouzelnická show, květinový workshop i živá hudba.

„Oběti násilí mohou být kdekoliv kolem nás a my jim chceme ukázat, že v tom nejsou samy!“ říká k projektu Veronika Hvízdalová, zakladatelka portálu SuperWomen.

Projekt můžete podpořit zakoupením motivačního diáře, vstupenky na vernisáž, sponzorským darem, sdílením a mluvením o projektu. Výtěžek z projektu je věnován neziskové organizaci Persefona na přímou pomoc obětem domácího a sexuálního násilí. „Díky získaným finančním prostředkům zvýšíme dostupnost bezplatné a odborné poradenské pomoci“ sdělila Eva Švihálková, projektová a vzdělávací koordinátorka, a dodává, že v roce 2016 se na Persefonu obrátilo 463 osob, které se setkaly s násilím! Těmto lidem bylo poskytnuto celkem 3 363 osobních, telefonických a emailových konzultací.

Bližší informace o projektu naleznete zde: Mladá energie Brna