Aktuality
Rozšiřujeme náš tým

10. 4. 2017
Rozšiřujeme svůj poradenský tým o pracovníky, kteří budou pracovat s oběťmi domácího a sexuálního násilí, osobami, které mají potíže se zvládáním agrese v blízkých vztazích, ale i o osobu, která bude pracovat s čísly a projekty.

Díky získané finanční podpoře pro rok 2017 a narůstajícímu zájmu o naše služby ze strany klientů, osob zasažených domácím a sexuálním násilím, rozšiřujeme svůj poradenský tým, který potřebuje také organizační zajištění!

Do svého týmu hledáme psycholožku/psychologa a právničku/právníka, kteří budou pracovat s oběťmi domácího a sexuálního násilí. Rozšiřujeme také tým osob pracujících s osobami, které mají potíže se zvládáním agrese v blízkých vztazích a to o nového psychoterapeuta / psychoterapeutku. Pro finanční a organizační zajištění organizace hledáme také ekonoma/ekonomku.

Bližší informace o jednotlivých pozicích naleznete na našich webových stránkách nebo na pracovních portálech jobs.cz a prace.cz.

Chcete nám pomoci s naplňováním poslání Persefony? Nebo víte o jiném vhodném kandidátovi?

Neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis, nebo získat více informací na emailu prace@persefona.cz nebo telefonicky na čísle 732 534 024 nebo 545 245 996!