CZ EN
 
Aktuality
Spouštíme nové webové stránky

24. 11. 2015
Historicky první redesign webu Persefony je tu. Byla to fuška, ale zvládli jsme to. Jste zvědaví, jak jsme to vymysleli? Nezapomeňte se ve středu 25. 11. poprvé podívat!

Od doby, co vznikly stávající stránky, se toho v online marketingu hodně změnilo. Vzali jsme to tedy pěkně od základu. V květnu jsme provedli analýzu starého webu, do níž jsme zapojili naše klienty, kolegy a ostatní návštěvníky. Díky těmto podnětům jsme získali představu, co funguje a s čím jsou lidé naopak méně spokojení. Navíc jsme si vytvořili analýzu vlastních potřeb. A když jsme to všechno dali dohromady, dostali jsme plán a cíle webu.

V další fázi jsme navrhli novou strukturu a podle ní přepracovali texty. Zároveň jsme poptávali dodavatele grafiky, kterého jsme z došlých návrhů na konci srpna vybrali. Pak přišly na řadu dva měsíce programování a editování. A konečně, 25. listopadu, symbolicky na Mezinárodní den proti násilí na ženách, to odstartujeme!

Jaký je nový web? Nebudeme prozrazovat mnoho, ať máte překvapení. Úplně stačí, když zmíníme „vzdušný, veselejší a více interaktivní“. Ze začátku budeme ještě vychytávat nějaké mouchy, ale věříme, že vše bude brzy v pořádku.

Nový web jsme vytvořili díky projektu Z labyrintu násilí, podpořenému Nadací Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

 

Sdílet na Facebook Sdílet na Google plus Sdílet na Twitter LinkedIn