Aktuality
Vary skončily, zveme do Uherského Hradiště

20. 7. 2016
Kde nejlépe strávit v létě pár příjemných dní a nabažit se kultury? Od 22. do 30. července jedině v Uherském Hradišti, kde proběhne už 42. ročník Letní filmové školy. Během programu můžete zhlédnout i náš nový spot ke kampani Z labyrintu násilí!

V rámci stejnojmenného projektu (Z labyrintu násilí), jejž podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů, připravujeme mediální kampaň! Symbolicky ji zažehne právě promítnutí našeho zbrusu nového videa. Buďte u toho!

Největší nesoutěžní filmový festival v České republice – Letní filmová škola Uherské Hradiště – klepe na dveře. Již tradičně divákům nabídne bohaté filmové hody a doprovodný program, kde si vybere každý. Organizátorem festivalu je Asociace českých filmových klubů.

Z filmové nabídky letos upoutá návrat k němým sci-fi, poválečná americká kinematografie v režii Rogera Cormana (Jáma a kyvadlo, Útok krabích monster aj.), Polská filmová škola a v sekci Fokus také klasická filipínská kinematografie. Na projekcích a přednáškách se můžete potkat s hosty, jako jsou Emília Vášáryová, Ivan Passer (podílel se na scénářích Formanových filmů), Jindřich Štreit, Petr Jarchovský, Jan P. Muchow a mnozí další. Čekají vás výstavy, koncerty, tvůrčí dílny a taky náš nový spot! Děkujeme pořadatelům LFŠ za spolupráci a těšíme se na vaše reakce.

V dalším newsletteru odkryjeme i jiné aktivity, které nám pomohou sdílet výsledky reprezentativního výzkumu mezi českou veřejností a usnadnit obětem řešení jejich situace.

Sdílet na Facebook Sdílet na Google plus Sdílet na Twitter LinkedIn