Aktuality
Výzva spolku Persefona pro Brno

31. 8. 2015
Jako každá neziskovka i my se někdy potýkáme s problémy, nejistotou a nedostatkem. Zná to asi každý, ale co s tím? Nejdůležitější je nevzdat se. A proto dnes přicházíme s nejednou prosbou..

Přiložte ruku k dílu

Jak se říká, při práci je každá ruka dobrá. Zvlášť se cení, když se přidá k dílu bez nároku na finanční ohodnocení a odměnou jí je dobrý pocit, nové zkušenosti, přátelé a reference. Nedávno jsme se spojili s Dobrovolnickým centrem Ratolest, které organizuje příjem dobrovolníků nejen pro Persefonu. Rádi bychom vyzvali obyvatele Brna, kteří by se chtěli zapojit do naší činnosti, aby se nám nebo Ratolesti ozvali. Každý zájem nejen potěší, ale hlavně opravdu pomůže!
Kontakt na koordinátorku dobrovolníků v Persefoně: Mgr. Eva Portlíková, vzdelavani@persefona.cz, +420 732 534 024
Kontakt na Dobrovolnické centrum Ratolest: Mgr. Tereza Šmerdová, tereza.smerdova@ratolest.cz, +420 774 281 831

Doporučte terapii klientům

V tomto bodě bychom chtěli apelovat hlavně na zástupce organizací. Předejte, prosím, následující kontakt zájemcům o terapii osob, které se dopouští násilí ve vztahu. Kapacita se začíná naplňovat, je proto ideální čas. Zájemci se mohou ozvat telefonicky na čísle 731 442 731 nebo e-mailem bezpecnesouziti@persefona.cz.

Hledejte s námi

Okolnosti nás donutily přemýšlet o změně sídla organizace. Na Jiráskově jsme už řadu let zabydlení, klienti jsou zde zvyklí, ale začínají nám docházet prostory. Nastal čas poohlédnout se po novém útočišti. Chtěli bychom vás požádat o kontakt, v případě, že budete mít tip na vhodné kanceláře. Vhodné jak z hlediska velikosti (větší než nynějších 80 m²), tak samozřejmě nákladů (podnájem). Děkujeme!

Sdílet na Facebook Sdílet na Google plus Sdílet na Twitter LinkedIn