Aktuality
Zveme vás na veřejné slyšení Senátu ČR

27. 9. 2016
Rádi bychom vás touto cestou pozvali na veřejné slyšení Senátu Parlamentu České republiky k tématu „Problematika sexuálního násilí v České republice“. Slyšení se bude konat 4. 10. 2016 od 9 hodin v Praze.

Na problematiku sexuálního násilí v ČR nahlédne 15 odborníků z pohledu zdravotnictví, neziskových organizací a poskytovatelů sociálních služeb, práva i parlamentu a státní správy.

K tématu se vyjádří senátor doc. MUDr. Peter Koliba, CSc., proděkanka FBM doc. PhDr. Ludmila Čírtková, CSc., ředitelka spolku Persefona Mgr. Jitka Čechová, ředitelka Pro Fem, o.p.s. Jitka Poláková, státní zástupkyně JUDr. Kateřina Jirásková, zástupkyně Ministerstva spravedlnosti Mgr. Taťána Skalická a mnoho dalších.

Bližší informace o tématech jednotlivých vystupujících i místu konání naleznete v přiložené pozvánce.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti paní Haně Borodáčové, asistentce Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice, na tel. čísle +420 257 072 511 nebo e-mailové adrese borodacovah@senat.cz. Do přihlášky prosím uveďte celé jméno a zaměstnavatele účastníka. Přihlášení je možné do pondělí 3. 10. 2016.

Budeme rádi, pokud pozvánku rozešlete i dalším odborníkům či osobám, které by měly zájem se pořádaného slyšení zúčastnit.
Slyšení je realizováno ve spolupráci organizace Persefona z. s. se senátorem Doc. MUDr. Peterem Kolibou, CSC. v rámci projektu Z Labyrintu násilí podpořeného Nadací Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.
S případnými dotazy se prosím obracejte na Mgr. Evu Švihálkovou, kontakt: esvihalkova@persefona.cz nebo +420 732 534 024.

Pozvánka v .pdf ke stažení zde!

Sdílet na Facebook Sdílet na Google plus Sdílet na Twitter LinkedIn